Aktuality


Podpis zmluvy o spolupráci medzi A3 Soft a Logio [7.12.2011]

7. decembra 2011 bola podpísaná  partnerská zmluva medzi spoločnosťami A3 Soft a  Logio o spolupráci pri implementácií SW produktu Planning Wizard. Spoločnosť A3 Soft sa stala partnerom pre Slovenskú republiku, ktorý môže tento produkt implementovať vo všetkých vertikálach. >>

NOBA-SMOKER s modernizovaným systémom pre veľkoobchod [1.10.2011]

Veľkoobchod s potravinami NOBA-SMOKER, ktorý operuje v trenčianskom, žilinskom a banskobystrickom kraji sa v rámci modernizácie svojho informačného systému rozhodol pre využívanie kompletného porfólia našich služieb. 


Spoločnosť FARTEX využíva naše služby [1.9.2011]

Predajne FARTEX zastupujúce značky TOM TAILOR, PIETRO FILIPI a BUGATTI vo svojich predajniach nasadili pokladničný a skladový systém našej spoločnosti.


Gatta vstupuje na slovenský trh [1.7.2011]

Známy predajca pančuchových produktov, ponožiek, bielizne, odevov, plaviek, športového oblečenia a termoprádla vstupuje od júla 2011 na slovenský trh. Pri výbere pokladničného systému rozhodli skúsenosti našej spoločnosti v tejto oblasti.


Prvý zákazník v roku 2011 - sieť predajní MODEV [30.1.2011]

Značka M-DANIELLI a MODEV, sieť 13-tich predajní spoločenskej, klasickej a voľnočasovej pánskej konfekcie používa systém našej spoločnosti.


Nový zákazník COOP Jednota Hodonín [1.1.2011]

Začiatkom roka 2011 rady užívateľov nášho pokladničného riešenia rozšírila spoločnosť COOP Jednota Hodonín


Predajne Passage využívajú naše služby [1.10.2010]

Od jesene 2010 rady našich zákazníkov rozšírili predajne Passage, zamerané na predaj kabeliek, kufrov, tašiek, batohov, kozmetických tašiek a kufríkov a doplnkov.


Knihkupectvá PANTA RHEI používajú A3 Soft [1.6.2009]

Ďalším referenčným zákazníkom z oblasti maloobchodu je najväčšia sieť kníhkupectiev na Slovensku PANTA RHEI. Dňa 1.6.2009 bola spustená jej prvá predajňa v nákupnom centre AUPARK Bratislava a do konca roka 2009 budú všetky predajne PANTA RHEI používať pokladničný systém A3 POS spolu s dotykovými pokladňami IBM.


Pripravujeme v roku 2009 [1.1.2009]

V roku 2009 plánujeme rozšíriť portfólio našich produktov, ktoré výrazným spôsobom uľahčia a zjednodušia prácu našim zákazníkom. V krátkej dobe prinesieme na trh nový modul systému a to internetový obchod A3 ESHOP, ktorý bude prepojený so skladovým systémom A3 STORE.

Pre našich zákazníkov sa neustále snažíme prinášať maximálny komfort a efektivitu práce s naším systémom pri využití najmodernejších technológií.Prvý zákazník v roku 2009
[1.1.2009]

Našou prvou inštaláciou v roku 2009 je sieť predajní BENO Žilina, ktorá je predajcom viacerých renomovaných pánskych a dámskych módnych značiek. Značka BENO sa od začiatku svojho pôsobenia zaradila na slovenský trh svojim osobitným prístupom k zákazníkom a snaží sa o maximálny komfort predaja vo svojich maloobchodných prevádzkach.


Nové maloobchodné siete
[1.12.2008]

Koncom roka sa rozšírilo portfólio našich zákazníkov z oblasti športových potrieb o maloobchodnú sieť Šport Rysy, Ski Sport a Intersport Prešov. Tieto inštalácie zapadajú do konceptu nášho portfólia zákazníkov a v rámci funkcionality nášho systému využívajú všetky možnosti maloobchodu a veľkoobchodu, vrátane reklamačného modulu, zákazníckeho systému, atd.